شرکت پرداز الکترونیک شایا

شرکت پرداز الکترونیک شایا ، از جمله شرکت های فعال در صنعت بانکداری و پرداخت کشور می باشد که در سال ۱۳۸۸ با همت گروهی از متخصصان جوان و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کشور و با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه تعمیرات الکترونیک ، پشتیبانی فنی تجهیزات حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک تاسیس گردیده است.

 پرداز الکترونیک شایا با بیش از یک دهه فعالیت در این صنعت توانسته جایگاه خوبی را برای خود در این حوزه کسب نماید. ارائه خدمات نگهداری و پرستاری کارتخوان ثابت و سیار و اخذ نمایندگی از PSP ها و همچنین دریافت گواهینامه حسن انجام کار از سازمان ها و موسسات معتبر بخشی از افتخارات این شرکت طی سال های گذشته می باشد.

درباره ما

بخش تعمیرات :

احداث و راه اندازی تعمیرگاه و فروشگاه مدرن در حوزه تعمیرات دستگاه کارتخوان و فروش قطعات دستگاه کارتخوان به تفکیک برند . ما امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات بانکی و پرداخت بخش عمده ای از نیازمندی های شرکت های فعال در این حوزه را برآورده نماییم و از واردات بی رویه و خروج ارز جلوگیری و وابستگی کشور به محصولات و دانش فنی خارجی را کاهش دهیم.

چشم انداز :

ما همواره در تلاشیم با تکیه بر توان نیروهای متخصص و نخبه خود و ارائه به روز ترین، باکیفیت ترین و کارآمدترین راهکارهای تعمیرات و نگهداری تجهیزات در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک، نقشی موثر در توسعه اکوسیستم بانکداری و پرداخت الکترونیک متناسب با جامعه دیجیتال آینده ایفا نماییم .

ارزش های بنیادی:

  • ما در هر شــرایطی به تعـــهـدات خود پایبند هستیـــم و ثابت میکنیـــم که قابل اعـــتماد هستیم.
  • مشتریان شرکت، فلسفه ی وجودی شرکت هستند. ما در هر شرایطی آماده ی خدمت رسانی هستیم. نيازها، علائق و سلايق مشتريان برای ما مهم است.
  • ما یک خانواده هستیم. روابط ما براساس اعتماد و احترام متقابل است و همه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را به راحتی بیان کنند.